Online kurz

Homeopatie pro rodinu

Nový produkt

2 350,00 Kč

 
Další informace

Homeopatie pro rodinu

Stále Vás něco bolí, trápí a nevíte si už rady? Doktorům se chcete vyhýbat jak jen to jde? Vyzkoušejte alternativní metodu homeopatie. Úkolem homeopatie je zlepšit celkový zdravotní stav člověka a zvýšit jeho imunitu. Organismus je pak sám schopen odstranit různá onemocnění, a to i chronická. Cílem homeopatie není potlačit symptomy nemoci, ale naopak vynést na světlo pravou podstatu a příčinu onemocnění pomocí informace podané v homeopatickém konstitučním léku. Z disharmonie nemocí organismu, těla, mysli a ducha přejít zpět do harmonie zdraví člověka.

V dnešní době je známo přes 6 tisíc homeopatických léků a každý den k nim přibývají další. Po absolvování kurzu se již dokážete velmi dobře orientovat v základních typech více jak 80 homeopatických léků. Díky metodě pana Dr. M. L. Sehgala také dokážete rychle rozpoznat typ člověka a k němu přiřadit nejvhodnější konstituční lék. Rozhodně si také budete mnohem více věřit.

Věřte nevěřte, ale právě vy jste nejlepším homeopatem pro sebe a své dítě. Proč? Protože právě vy znáte sami sebe a své dítě líp než kdokoli jiný. Společně se staneme sami sobě a své rodině osobním homeopatem.

Homeopatie nemá být náhradou konvenčních a odborných způsobů léčby ani jiných alternativních metod, ale jejich doplňkem.

 

Co se v kurzu naučím?

  • Jednoduše se orientovat v klíčových příznacích zdravotního problému
  • Správně vybrat jeden z vhodných homeopatických léků během několika minut
  • Zákony celostního přístupu k člověku a jeho individualitě
  • Používat snadno a rychle homeopatii v každodenním životě
  • Poznávat léčivé bylinky a jejich účinky
  • Připravit hojivé masti a tinktury z bylin rostoucích v přírodě
  • Mít se rád a vážit si sám sebe

 

Pro koho je kurz určen?

  • Pro rodiče, budoucí rodiče i prarodiče
  • Pro ty, kteří se zajímají o homeopatii
  • Pro ty, kteří chtějí poznat své tělo a duši

 

Osnova kurzu

O lektorovi

Romana Šebestová
 
Romana Šebestová
Registrovaná česká homeopatka u nás i na Slovensku. Homeopatii se věnuje již 20 let. Zabývá se poradenstvím homeopatie, autopatie, energetické psychologie EFT, akupunktury, výživy a bylin z českých i čínských tradic.
 
Buďte sami sobě doktorem. Nemusíte chodit k dotorům a brát nespočet prášků, které Vaše tělo akorát zatěžuje. Homeopatie je ta správná cesta.
 
ZAKOUPIT KURZ ZOBRAZIT UKÁZKU ZDARMA
 
Data sheet
Typ produktuOnline kurz

Napsat recenzi

Homeopatie pro rodinu

Napsat recenzi

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

QR code

Nedávno zobrazené

Porovnat 0