Online kurz

Patchwork pro začátečníky

Nový produkt

1 590,00 Kč

 
Další informace

Patchwork pro začátečníky

Rádi tvoříte, šijete a vyrábíte? Nemáte už nápady nebo jste bez fantazie? Vyzkoušejte metodu Patchwork. Kurz Patchwork pro začátečníky Vás seznámí s jeho základy, technikami a využitím. Patchwork je stará technika šití dek, přehozů, tašek či polštářů. V kurzu se naučíte spoustu zajímavých patchworkových technik a jako bonus si vyrobíte zipovou taštičku. Naučíte se ušít kaleidoskop, vyzkoušíte crazy šití i japonskou techniku proplétaného patchworku. Kurz Patchwork pro začátečníky nás naučí srubové šití, lemování i techniku zvanou flic-flac.

V kurzu se dozvíte:

  • jak ušít polštář i tašku
  • jak šít pomocí techniky volného kviltování
  • jak šít pomocí techniky srubového šití
  • jak šít pomocí techniky crazy šití
  • jak šít pomocí techniky flic-flac

Během kurzu Patchwork pro začátečníky si připravíme vrchní část polštáře technikou šití z pruhů a ušijeme polštář technikou volného kviltování. Naučíte se lemování, všívání zipu, ušít základ pro polštář, tašku, přehoz i kaleidoskop. V prémiových dílech si vyrobíme zipovou taštičku a všijeme připravený kaleidoskop do krásné tašky s klopou. Vyzkoušíme oblíbenou techniku crazy šití a ušijeme si polštář ve tvaru želvy. 

 

Lekce kurzu:

1 Šití z pruhů
22:23
2 Šití polštáře
34:06
3 Kaleidoskop
13:51
4 Představení placené části
02:15
5 Všíváme připravený kaleidoskop
44:19
6 Technika crazy šití
20:17
7 Technika japonského proplétaného patchworku
13:30
8 Šití zipových taštiček
17:30
9 Srubové šití
12:47
10 Technika flic-flac
16:13
 

Další z oblíbených technik. Sešíváme čtverce a dalším stříháním a sešíváním jak to v patchworku chodí vznikne flic-flac.

 

O lektorovi:

Lektor

 

Radka Sedláčková - Lektorka patchworku

Rok 2012 byl pro mne rokem plných změn. Napsala jsem knihu Zipové tašky. Rozhodla jsem se po sedmi letech ukončit zaměstnání a vydat se na svoji cestu. Na cestu patchworku, které se už věnuji 8. rokem a své zkušenosti z celého srdce předávám na kurzech. Byl to koníček, ale nyní je to má veliká srdeční záležitost. Velkým pomocníkem při šití mi jsou šicí stroje značky Bernina. Na kurzech, které jsem pro vás připravila, se naučíte zajímavé techniky. Moje patchworkové cesty najdete na www.sedlackovaradka.cz, kde je také e-shop. Přeji krásné šití :-)

 

Naučte se novou techniku Patchowrk a už nebudete chtít dělat nic jiného.

 

ZAKOUPIT KURZ ZOBRAZIT UKÁZKU ZDARMA

 
Data sheet
Typ produktuOnline kurz

Napsat recenzi

Patchwork pro začátečníky

Napsat recenzi

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

QR code

Porovnat 0