Jak si vybrat správný kurz?

Máte chuť se vzdělávat a jste otevřeni novým zkušenostem? Chcete si otevřít obzory a třeba i získat lepší práci? Netroufáte si na nový firemní post, protože v máte v určité oblasti mezery a chcete je doplnit?

Vyberte si kurz online podle vašich potřeb. Všechny kurzy probíhají online z pohodlí domova. Nemusíte se tedy strachovat, že vám uteče lekce, ani že nestihnete včas zapsat zápisky.

Vyberte si z široké nabídky kurzů, které jsou rozdělené do několika kategorií.

Podnikání a byznys

V této kategorii se naučíte, jak být sám sobě šéfem. Získáte znalosti z oblasti podnikání a byznysu. Naučíte se řídit management, správně plánovat. Připravte se na vlastní podnikání a buďte úspěšní!

Doporučujeme:

https://www.perfectuni.cz/podnikani/36-nevahej-a-podnikej.html

Marketing a obchod

V této kategorii najdete kurzy správných obchodníků. Naučíte se všechny věci, které musíte z oblasti marketingu a obchodu znát. Zjistíte například, jak správně nastavovat reklamy,dělat marketingový výzkum nebo jak správně zacházet s onlinemarketingem.

Doporučujeme:

https://www.perfectuni.cz/marketing-a-obchod/80-facebook-marketing-pro-vsechny-offline-podniky.html

https://www.perfectuni.cz/marketing-a-obchod/56-google-adwords-pro-zacatecniky-ppc.html

Osobní a kariérní rozvoj

Nastartujte osobní rozvoj díky kariérním kurzům. Naučte se seberealizaci, která je na prvním místě! Kurzy osobního rozvoje vás naučí osobnímu růstu, bude posouvat dál vaši kariéru a stanete se úspěšným člověkem.

Doporučujeme:

https://www.perfectuni.cz/kariera/67-7-schodu-ke-zdravemu-sebevedomi.htmlhttps://www.perfectuni.cz/kariera/143-behavioralni-interview.html

Jazyky

Cizí jazyky u vás trochu drhnou, ale potřebujete je umět? Neumíte nic a potřebujete začít od začátku? V naší nabídce najdete kurzy pro začátečníky, pokročilé, ale i speciální kurzy.

Začněte hned a výsledky vás neminou!

Doporučujeme:

https://www.perfectuni.cz/jazyky/44-anglictina-hrou-pro-deti-i-dospele.html


https://www.perfectuni.cz/jazyky/92-polite-and-professional-english.html

Pro maturanty

Chystáte se na maturitní zkoušku, ale schází vám pocit jistoty? Díky přípravným maturitním kurzům to hravě zvládnete! Výběr je možný z mnoha kurzů, specializovaných na určené maturitní předměty.

Fotografie a design

Baví vás fotografování? Chcete umět upravovat fotky na profesionální úrovni? Tak tato kategorie je právě pro vás! Naučíte se pracovat s programy na úpravu fotek, nebo s programy na tvorbu designu webových stránek.

Doporučujeme:

https://www.perfectuni.cz/foto-a-design/91-kurz-fotografovani-pro-zacatecniky-a-mirne-pokrocile.html

https://www.perfectuni.cz/pocitace-a-it/69-photoshop-pro-zacatecniky.html

Počítače IT

Ideální kategorie pro rozšíření znalostí v oblasti IT. Naučte se perfektně pracovat s Excelem, Wordem aj. Dále jsou zde také kurzy na tvorbu vlastních webových stránek.

Doporučujeme:

https://www.perfectuni.cz/pocitace-a-it/58-ms-excel-1-od-zacatecnika-profikem-za-6-hodin.html

https://www.perfectuni.cz/pocitace-a-it/70-tvorba-profesionalni-prezentace-od-a-do-z.html

Fitness a krása

Chcete zhubnout, ale netušíte jak na to? Naučíme vás, jak mít pěkné a zdravé tělo! V této kategorii je několik kurzů jógy, Pilates a posilování. Mimo jiné se zde naučíte tvořit vlastní jídelníček a tréninkový plán.

Doporučujeme:

https://www.perfectuni.cz/fitness-a-krasa/116-energie-a-zdravi-aneb-jak-se-opet-citit-fit.htmlhttps://www.perfectuni.cz/fitness-a-krasa/113-hubnuti-na-miru-se-stobem.html

Hobby

Využijte svůj volný čas naplno? Jste kreativní a máte tvořivého ducha? Tak jste u nás správně! Naučte se u nás mnoho volnočasových aktivit, jako je třeba kreslení, paličkování nebo pečení dortů.

Doporučujeme:

https://www.perfectuni.cz/hobby/119-naucte-se-kreslit-spravne-kresleni-pravou-hemisferou.html

https://www.perfectuni.cz/hobby/120-patchwork-pro-zacatecniky.html


QR code

Nedávno zobrazené

Žádné produkty
Porovnat 0