PODNIKÁNÍ: Chcete mít výdělečný e-shop?

PODNIKÁNÍ: Chcete mít výdělečný e-shop?

PODNIKÁNÍ: Chcete mít výdělečný e-shop?

Není tajemstvím, že vydělávat online je jedna z nejoblíbenějších forem podnikání! V tento moment nastává vaše šance. Naučte se vydělávat velké peníze a ovládněte svět internetového obchodu!

Začít může úplně každý, ať už jste úplně bez zkušeností, nebo chcete ke kamennému obchodu e-shop? Dále pro všechny, kteří mají svůj e-shop na mrtvém bodě a nedaří se jim vydělávat. Je to snadné!

A co vás naučíme? V prvé řadě sestavení finanční bilance, která je velmi důležitá při provozu e-shopu. Budete umět správně analyzovat rizika prodejního sortimentu, rozpoznáte základní technické funkce e-shopu a budete pracovat s textovým obsahem jako profesionál!

To samozřejmě není všechno! Dále vás naučíme, jak nakládat s různými možnostmi platby a dopravy, jak pracovat se zbožím a skladovým hospodářstvím, jak na online marketing, jak analyzovat výkon vašeho e-shopu a mnoho dalších věcí!

Asi se ptáte, jak dlouho tenhle složitý proces potrvá. Kurz obsahuje více jak 8 hodin nabytých informacemi! Součástí je samozřejmě emailová komunikace, hovor na skypu, ale hlavně certifikát po absolvování kurzu!

Jdete do toho? Náš kurz Jak na výdělečný e-shop najdete ZDE

Další kurzy z oblasti podnikání ZDE

Přidáno dne 2018-01-26 od Podnikání 0 2395

Zanechte komentářZanechte odpověď

Musíte být přihlášeni pro přidávání komentářů.

Nejnovější komentáře

Žádné komentáře

Prohledat blog

QR code

Nedávno zobrazené

Žádné produkty
Porovnat 0