Hubneme od ledna s PerfectUni.cz: Začínáme!

Hubneme od ledna s PerfectUni.cz: Začínáme!

Krásné pondělí všem!

Dnešním dnem pro mě a doufám, že i pro všechny ostatní, začala velká výzva! Vrhla jsem se do projektu, kterým jsem chtěla motivovat všechny, kteří touží zhubnout. Upřímně ale přiznám, že ten největší boj jsem vedla sama se sebou. Možná že právě sázka s kolegou mě donutila se do toho opřít! :)

V pondělí 8.1.2018 je nás ve skupině 61! Rozrůstáme se rychle a věřím, že společnými silami to určitě dokážeme!

Celý minulý týden jsem přemýšlela, jaký mám vlastně cíl, jak se do toho pustím a jak zvládnu jídlo, které je snad nejoblíbenější částí mého dne. :D Rozhodla jsem se, neorientovat se jen váhou, ale hlavně měřením centimetrů a množstvím tuku v těle.

Začínám na váze 64,3 kg při výšce 168 centimetrů. Mým cílem je dosáhnout 12-15% tuku. Momentálně mám 30%. Nestanovila jsem si speciální čas, abych se zbytečně nestresovala, ale je jasné, že v hlavě to tak trochu spočítané mám. :D

Pokud bych každý týden zhubla 1 kg tuku, jsou to 4 kila za měsíc, které bych chtěla přeměnit na svaly. 15% tuku tedy budu mít v případě, pokud zhubnu 10 kg tuku!  Nejde jasně předpokládat, že zhubnu kilo každý týden, proto jsem si na celý proces stanovila 4 měsíce. Což si myslím, že je spoustu času na proměnu postavy, nemyslíte? :)

Jídlo jsem dnes zvládala celkem obstojně, až na to množství! :D Nikdy jsem nečekala, že místo hromádky nezdravého jídla budu mít obří kopu toho zdravého! A jak jste viděli dnešní fotku, opravdu nestrádám ani na chuti! :)

Tak pojďte do toho! Nyní 15% sleva na jídelníčky a tréninkové plány, kód na slevu najdete ve skupině! :)

Těším se na měření příští týden!

Jedu podle:

Jídelníčku na míru

Tréninkového plánu na doma

Tréninkového plánu do posilovny

Další produkty naleznete ZDE

Přidáno dne 2018-01-09 od 0 143

Zanechte komentářZanechte odpověď

Musíte být přihlášeni pro přidávání komentářů.

Nejnovější komentáře

Žádné komentáře

Prohledat blog

QR code

Nedávno zobrazené

Žádné produkty
Porovnat 0