Jak najít motivaci k hubnuti

Jak najít motivaci k hubnuti

Chcete zhubnout, ale scházívám motivace? Nový rok je tady a sním i každoroční předsevzetí! Namotivujte se na tu správnou vlnu a zhubněte jednou pro vždy. Se správnou motivací dosáhnete zaručených výsledků!

Motivace je základ všeho, proto je důležité vědět, jak začít. V prvé řadě si nesmíte říkat, že něco musíte. Vy přeci chcete! Pokud přejdete přes tento první krok, tak už máte skoro vyhráno.

Nastavte si reálné cíle a sepište si je na papír. Reálné je zhubnout 1-2 kila za týden, vše jde správnou stravou a pravidelným cvičením. Pokud tedy máte v plánu být fit do léta, máte ještě spoustu času na shazování nějakého toho přebytečného kila!

Ujasněte si, co vás baví. Máte raději cvičení doma? Nebo ve fitku? Mějte ten správný plán, abyste věděli, jak na to. Pokud vše doplníte správným jídelníčkem, úspěch na sebe nenechá dlouho čekat!

Dělejte to pro sebe, né pro někoho. Pokud se naučíte, že zdravý životní styl je to pravé pro vás, snáze si ho osvojíte. Pusťte změny do vašeho života a stanou se vaší součástí.

Začněte hned, né až zítra! Pokud si budete říkat, že začnete zítra, nezačnete nikdy. Nikdy nebude to pravé „zítra“ pro příjemný start do vašeho nového života! Pokud budete mít vše správně naplánované, budete si jistí tím, co chcete, dokážete začít hned!

Pokud nejste dostatečně silní, sežeňte si parťáka! Každý ví, že ve dvou se to lépe táhne. Málo kdo řekne, že se sebou není spokojený, proto buďte vy tím iniciátorem změny!

Jste dostatečně motivovaní? Tak pojďte do toho!

Online kurzy Fitness a krása

Přidáno dne 2017-12-21 od 0 378

Zanechte komentářZanechte odpověď

Musíte být přihlášeni pro přidávání komentářů.

Nejnovější komentáře

Žádné komentáře

Prohledat blog

QR code

Nedávno zobrazené

Žádné produkty
Porovnat 0