Proč je nás tréninkový plán lepší než 30 ti denní výzvy

Proč je nás tréninkový plán lepší než 30 ti denní výzvy

Stále váháte nad koupí našeho tréninkového plánu? Přijde vám snadnější pustit se do 30-ti denní výzvy, která je běžně ke stažení zdarma? Vídáte obrázky s plánem na 30 dní pro konkrétní partii? Necvičte nezdravě! Přečtěte si náš článek, proč jsou naše kurzy lepší, než 30-ti denní výzvy. V následujících pěti bodech vám shrneme výhody našich kurzů, které, alespoň doufáme, naprosto převálcují vaše myšlenky cvičit nevhodně!

  1.     Naše kurzy nejsou univerzální!

O všechny naše zákazníky pečujeme individuálně, proto jsou všechny naše tréninkové plány na míru!

  1.     Nezaměřujeme se jen na konkrétní partie!

V našich tréninkových plánech procvičujete všechny partie. Nestane se tak, že budete delší dobu cvičit stejné cviky každý den.

  1.     Učíme osvojovat si návyky!

Všechny naše cviky jsou popsané a vysvětlené. K dispozici máte také počet sérií s počtem opakování. Pravidelností tréninků si všechny cviky osvojíte, jako byste je cvičili celý život!

  1.     Úspěch našich kurzů vám nedovolí se vrátit ke starému režimu

Díky našim tréninkovým plánem, spojeným s jídelníčkem vás čekají zaručené výsledky. Kdo by nechtěl zhubnout více jak 10 kg za dva měsíce! Takový velký úspěch vám nedovolí návrat do starého režimu, nemyslíte? J

  1.     Mnoho dalších kurzů na zdokonalování, další možnosti!

Naše kurzy se dají různě propojovat, navazují a dají se kombinovat. Stíháte fitko jen 2x týdně, ale zbytek chcete cvičit doma? Paráda, máme pro vás speciální plán na doma, i do fitka. Spojte trénink s jídelníčkem a výsledky na sebe nenechají dlouho čekat!

 

Jdete do toho? 

Online kurzy Fitness a krása

Přidáno dne 2017-12-21 od 0 742

Zanechte komentářZanechte odpověď

Musíte být přihlášeni pro přidávání komentářů.

Nejnovější komentáře

Žádné komentáře

Prohledat blog

QR code

Nedávno zobrazené

Žádné produkty
Porovnat 0