Jak zhubnout a nezbláznit se z toho!

Jak zhubnout a nezbláznit se z toho!

„Když budete stále dělat, co jste vždycky dělali, dostanete pouze to, co jste vždycky dostávali.“ 

                                        Susan Jeffries

Léto se nezadržitelně blíží a s ním i deprese z nevzhledné postavy. Chcete být v plavkách ve skvělé formě? Víme, jak to zařídit a zároveň se z toho nezbláznit!

Článek je určen zejména neustálým začátečníkům, kteří si dávají předsevzetí, ale nemají motivaci je splnit. Začnu zítra! Začnu od nového roku! Příští pondělí už se do toho konečně pustím! Určitě již předem víte, že to, co vám chybí, je motivace, která by vás hnala kupředu.

Tentokrát to dokážete a my pro vás máme 3 nutnosti, jak dosáhnout vysněné postavy!

Motivace, základ úspěchu! Musíte si ujasnit, co doopravdy chcete. Pokud budete vědět, bude touha po úspěchu mnohem větší. Např. Chci zhubnout 10 kilo do dubna. Mohu zhubnout 1-2 kila za týden, tudíž deset kilo je pro mě reálný cíl. První měsíc až dva budou nejtěžší, na to se připravte. Možná ve vás vyvolají pocit viny a nechuti, ale to musíte překonat, protože po něčem přeci toužíte!

Správný jídelníček, bez toho prostě zhubnout nejde. Strava je po správné motivaci nejdůležitější část hubnutí. Mějte jídelníček, při kterém nebudete hladovět a ve kterém vám nebude nic chybět. Garantujeme vám, že si osvojíte stravovací návyky a budete jíst pravidelně v dostatečně velkých porcích. Pestrost jídelníčku je také velice důležitá, hlavně pro vaše chutě a motivaci.

Tréninkový plán je další důležitou součástí. Pokud nebudete znát cviky, které máte cvičit, budete buď cvičit s nechutí, anebo špatně. Ideální je mít tréninkový plán, který obsahuje konkrétní cviky s počtem opakován a sérií. Existují plány na doma i do fitness. Záleží, co přesně by vám vyhovovalo a hlavně bavilo!

Přejeme vám mnoho úspěchů! Jistě to tentokrát zvládnete!

Online kurzy Fitness a krása

Přidáno dne 2017-12-08 od 0 319

Zanechte komentářZanechte odpověď

Musíte být přihlášeni pro přidávání komentářů.

Nejnovější komentáře

Žádné komentáře

Prohledat blog

QR code

Nedávno zobrazené

Žádné produkty
Porovnat 0