Mužské koníčky, z nichž se můžeme zbláznit

Mužské koníčky, z nichž se můžeme zbláznit

MUŽSKÉ KONÍČKY, Z NICHŽ SE MŮŽEME ZBLÁZNIT

Dříve než se budeme věnovat partnerským problémům způsobeným mužskými koníčky, musíme si však říci toto. Muž bez jakéhokoliv hobby je podezřelý a také velmi nezajímavý. Co je to za muže bez jakéhokoliv zájmu? Něco nechutné tají nebo je fakt takový fádní a neschopný? Co dělá ve svém volném čase? Zírá do bedny, browsuje dětské porno nebo se jen opíjí? To už ať radši neumytý v lese nebo vymydlený tančí mezi lolitkami Gangnam style!

Muži jsou přece již ve své podstatě lovci, bojovníci, sběratelé, fanatici, "hobbysti". Matematika, šachy, komponování hudby, počítače a videohry, motorismus, vysoké finance, filozofové a a sběratelství, to jsou jejich nejoblíbenější hřiště, všude tam jsou v masivní převaze nad ženami, tam přesměrovávají přebytek testosteronu a jiných vysloveně mužských daností. A to je dobře, protože kdyby to nedělali, mohlo by to dopadnout špatně nejen pro ně, pro samotný vztah, ale i pro svět. Například o fotbale psychologové tvrdí, že je jakousi náhradou válečného konfliktu, kde hráči zástupně bojují za všechny své fanoušky. Zejména v prvopočátcích vztahu se právě díky jeho hobby máme o čem bezpečně bavit a přes co ho poznávat.

To, zda muž po večerech hraje šachy, rybaří, buduje svaly v posilky nebo mastí počítačové hry, hodně napoví o jeho povaze, schopnostech a danostmi. Pro ženu je důležité v těchto počátečních fázích nic nepřehnat, nejít totálně proti svému naturelu a násilím se mu ve všem přizpůsobovat, ale ani ho totálně neignorovat. Nedělat ze sebe ani Heidi, dívka z hor, jen proto, aby s ním trávila více času, ale ani nepodcenit situaci a nevyhýbat se jeho zálibě docela jako Silvia.

V tomto textu ještě zazní výraz zlatá střední cesta a tu zní poprvé. Pokud jste teprve v první fázi vztahu, nechte si o jeho hobby podrobně mluvit, projevujte středně teplý zájem a občas se dejte zlákat na nějakou společnou aktivitu, abyste dobře znali prostředí, kam se to vlastně utíká před světem, protože možná časem se tam bude utíkat i před vámi. Dobrá znalost podmínek v nepřátelském území se vám jednou může hodit.

Přidáno dne 2017-12-05 Fitness a krása 0 380

Zanechte komentářZanechte odpověď

Musíte být přihlášeni pro přidávání komentářů.

Nejnovější komentáře

Žádné komentáře

Prohledat blog

QR code

Nedávno zobrazené

Žádné produkty
Porovnat 0