Jak být přirozeně krásná - 6 tajných tipů

Jak být přirozeně krásná - 6 tajných tipů

JAK BÝT PŘIROZENĚ KRÁSNA - 6 TAJNÝCH TIPŮ

Když jsme dokonale nalíčené, učesané a oblečené jsme krásně všechny. Ale skutečná krása není jen make-up a šaty. Krásu musíš vyzařovat celým svým bytím. Měla by si být sama sebou a cítit se krásná i když nejsi nalíčená a si tak trochu střapatá. Zde je pár tipů jak být přirozeně krásná v každém okamžiku:

1. Věř, že jsi krásná. Věr sama sobě. Začni jíst vyváženou stravu a dostatečně se hýbej. Začni tančit nebo běhat - budeš se cítit lépe a spokojenější. Nemusíš mít dokonalá prsa, i když i tady se dá pomoci. A hlavně i tepláky mohou slušet.

2. Miluj svou pleť i přes nedokonalostem. Ať už je to akné, ekzém nebo nějaké ty vrásky. Vše se dá léčit nebo redukovat. Navíc pokud zařadíš do jídelníčku více zeleniny a ovoce a budeš žít aktivním stylem, máš šanci se těchto nedokonalostí zbavit. Každopádně si však každý den pleť důkladně vyčistí a ošetřit kvalitním přípravkem - pokud chceš být přirozeně krásná sáhni po přírodních olejích a krémech.

3. Zdravé vlasy jsou krásné. Pokud už ses rozhodla vlasy nabarvit použij přírodní barvu na vlasy bez amoniaku a chemických složení, které vlasy spíše poškodí než nabarví. Myjte si vlasy pravidelně, aby byly pěkné, čisté a voňavé.

4. Přírodní líčení. Stačí ti tónovací krém nebo jemný make-up. Řasy přejdi pár krát řasenkou a na rty dej lesk nebo jemný rtěnku. Můžeš zvýraznit líčka růžovou tvářenkou a hotovo. Si přirozená a krásná. Pokud máš problematickou pleť pořiď si raději přírodní make-up.

5. Začni cvičit. Nemusíš držet přísné diety nebo být ve sportovním družstvu. Můžeš cvičit sama. Cvič jen to, co tě baví. Můžeš běhat nebo plavat, co jen chceš. Jedno je jisté - budeš se cítit skvěle a krásná jako ještě nikdy předtím.

6. Dopřej si dostatek spánku. Ideální délka spánku ji 6-8 hodin. Dej si pozor i na to, aby si nespala příliš dlouho. Pokud budete mít pohodlné povlečení, nebude to problém.

Přidáno dne 2017-12-05 Fitness a krása 0 256

Zanechte komentářZanechte odpověď

Musíte být přihlášeni pro přidávání komentářů.

Nejnovější komentáře

Žádné komentáře

Prohledat blog

QR code

Nedávno zobrazené

Žádné produkty
Porovnat 0