Jak na efektivní reklamu

Jak na efektivní reklamu

„Reklama je zmrazení lidské inteligence na dostatečně dlouhou dobu, aby se na tom daly vydělat peníze.“

           Stephen Leacock

Každý firma potřebuje reklamu, ale málo kdo ví, jak na. Chcete efektivní reklamu na míru, která vás nebude stát váš roční obrat? Držte se následujících rad a vytvoříte si kampaň na míru přímo pro váš projekt.
Důležité je si ujasnit, jaký druh reklamy je po Vás vhodný!

Imageová reklama se využívá ve velkých firmách, které chtějí posílit svou značku a zároveň vyzdvihnout své produkty, nebo služby. Taktéž se používá jako poděkování zákazníkům.

Produktová reklama má naopak úplně jiný cíl, a to snahu prodat!

Budeme-li předpokládat, že vlastníte průměrnou firmu a snažíte se o vlastní reklamní kampaň, rovnou vynechme reklamu v rádiu, v televizi a v úspěšném tisku. Přesto, že je to jedna z nejúspěšnějších forem marketingu, je zároveň také nejdražší!

Kampaň na Facebooku je pro vás ideální volba. Má minimální náklad (náklady cca 1,- za klik). Kampaň můžete řídit z pohodlí domova. Každý den můžete sledovat přehledy, analýzy dat a navíc se příspěvky dají plánovat na dobu, kdy se kampani nemůžete plně věnovat. Co je v letošním roce ale naprostá bomba, to jsou nové facebookové nástroje pro bussiness. Nespočet šablon a marketingových nástrojů pro reklamní kampaně. To stojí za zkoušku ne?

Pokud si říkáte, že je to složité, mám pro vás jeden tip. Naučte se pracovat s facebookem pomocí online kurzu. Je to rychlé, snadné a navíc úspěčné!

Tip zde: 

Marketing a obchod

Přidáno dne 2017-11-17 od Marketing a obchod 0 422

Zanechte komentářZanechte odpověď

Musíte být přihlášeni pro přidávání komentářů.

Nejnovější komentáře

Žádné komentáře

Prohledat blog

QR code

Nedávno zobrazené

Žádné produkty
Porovnat 0